AnasayfaKurumsal
Hakkımızda

Makro Rent A Car olarak bulunduğumuz İzmir şehrinde müşterilerimize en iyi araba kiralama hizmeti vermek,kuruluşumuzun temel amacıdır.

Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının, müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

İzmir rent a car firmaları arasında en güvenilir,rahat,konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Makro Rent A Car, havalimanı rent a car ve konforlu araba kiralamada ön plandadır.Çalışanlarımızın esnek,düşünen,rekabetçi,yenilikçi,kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş,sinerji oluşturan,değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer rent a car şirketlerinden ayrıca farklarımızdandır.

 

Bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Mako Rent A Car’da düşünmeniz gereken tek şey kaliteli, konforlu ve ucuz kiralanan bir aracın keyfini çıkarmaktır. Makro Rent A Car misyon ve vizyonu doğrultusunda,çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu,sürekli öğrenen, yetkinlikleri gelişmiş, bireysel sorumluluk alabilen,değişime açık bireyler olarak katma değer yaratacakları bir ortam oluşturmak.

 

Araç filosunu müşteri odaklı geliştiren firmamız, sürekli yenilenen araçları ve tüm araçlarının dizel olması nedeniyle müşterisine İzmir de en iyi araba kiralama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte,İzmir ve çevresinde her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir.

 

İzmir merkezli olarak siz değerli müşterilerimize iş ve seyahate çıktığınızda, tüm talep ve beklentilerinizi en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirmedeki kararlılığıyla oto kiralama sektöründe Makro Rent A Car  en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan firmamız, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri sizlere sunmakta gecikmeyen, filosunun genişliğiyle, yeniliğiyle, kalitesiyle ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.